top of page

Power Plate zkušenosti

Power Plate zkušenosti

Chcete vyzkoušet cvičební stroj PowerPlate? Nevíte do čeho jdete a rádi byste na něj slyšeli pár názorů? Tady jsou!


Power Plate

 

Co si myslíte o stroji PowerPlate? Anna Friel (Herečka)

“Je to tak rychlé a jednoduché, je to skvělý kamarád pro začátek. Zpevnění je vidět po pouhých dvou týdnech a 20 minutách denně! Je to nejlepší cvičební vybavení, které jsem kdy měla. Mám teď nejsilnější nohy vůbec. Zbožňuji ho a velmi ho doporučuji.”

 

Co si myslíte o stroji PowerPlate? Claudia Schiffer (Modelka)

“Power Plate ráda používám jako součást svého fitness režimu, protože můžu provádět opravdu intenzivní cvičení během krátké doby. Jakožto pracující matce s hektickým pracovním rozvrhem mi používání přístroje Power Plate pomáhá zůstat ve formě, aniž bych musela trávit hodiny v posilovně”

 

Co si myslíte o stroji PowerPlate? Clint Eastwood (Herec a režisér)

“Power Plate je rychlé a efektivní silové cvičení a rád ho používám předtím, než začnu hrát golf, protože mi pomáhá uvolnit se a rozpohybovat se. V tomto průmyslu hodně věcí přichází a zase odchází, ale přístroj Power Plate tady zůstane. Je to rychý a efektivní způsob, jak zůstat ve formě.”

 

Co si myslíte o stroji PowerPlate? Courtney Cox (Herečka)

“Power Plate dramaticky změnil mé cvičení. Vím, že se podněcuje každý sval v těle způsobem, jakým to při běžném tréninku není možné. Jeho použití je neomezené. Tento přístroj miluji!”

 

Co si myslíte o stroji PowerPlate? Danii Minogue (TV moderátorka a zpěvačka)

“Pro mě je cvičení na přístroji Power Plate nejrychlejším a nejjednodušším způsobem, jak mít pevné a štíhlé tělo. Stačí několik krátkých cvičení týdně a cítím se fit, ať už odpočívám na dovolené, nebo tvrdě pracuji. Mí přátelé si všimli rozdílu v tom, jak vypadám, a to je velká odměna. Díky Power Plate se na cvičení těším!”

 

Co si myslíte o stroji PowerPlate? Elle MacPherson (Modelka)

“Svůj Power Plate zbožňuji. Rozdíl na nohách a břiše vidím už po pouhých dvou týdnech na Power Plate. Opravdu funguje, všechno se zdá pevnější. Líbí se mi skutečnost, že vidím výsledky už po tak krátké době a při tak malém úsilí!”

 

Co si myslíte o stroji PowerPlate? Hilary Swank (Herečka)

“Líbí se mi, že s Power Plate můžu cvičit naplno doma a nezabere to skoro žádný čas. Velký dojem na mne udělala schopnost přístroje zaměřit se na určité svaly, které se tak posilují, a zároveň zlepšovat flexibilitu. Je to prostě dobré.”

 

Co si myslíte o stroji PowerPlate? Jonathan Ross (TV moderátor)

“Zbožňuji ho! Dvakrát tolik cvičení za dvakrát méně času. Výsledky už cítím i vidím a používání přístroje je legrace. Propadl jsem mu.”

 

Co si myslíte o stroji PowerPlate? Maureen Lipman (Herečka)

“Ze všech forem cvičení, které jsem kdy dělala, je trénink na Power Plate® nejkratší. Když začnu cvičit v 9:30, jsem u svého stolu v 10:15 a pár cviků stihnu dokonce i před zkouškami. Cvičení na Power Plate® není nic strašného a vím, že během krátké chvilky jsem zvládla procvičit celé tělo.”


Tohle jsou Power Plate zkušenosti

Comments


bottom of page