top of page

Posilování břicha

Posilování břicha

Léto už se pomalu blíží a ty chceš rychle vypracovat bříško do plavek! Kdo by tohle neznal?! Pokud nechceš držet zdlouhavé a často ne moc účinné diety, začni raději cvičit! Cvičení nám pomáhá nejen k vysněné postavě, ale také se díky němu cítíme tak skvěle! Že tě nebaví doma dělat sklapovačky?  Tak neváhej a pospěš do ADRI - SUN! Fitness Brno Adri-Sun je to pravé pro tebe! Čti dál a dozvíš se, co vše u nás najdeš.

  • Power Plate

  • VacuShape

  • Kardiozóna

  • Solárium

Power Plate

Přístroj Power Plate® nabízí trojrozměrnou vibraci, což znamená, že se pohybuje ve všech třech rovinách přesně takovým způsobem, k jakému je uzpůsobeno lidské tělo. Čistým výsledkem je pak neuvěřitelné zlepšení síly a výkonu. Díky tomu probíhá posilování břicha.

Nezávislé vědecké studie ukazují, že pravidelné cvičení s Power Plate může pomoci posílit a tvarovat svalstvo, zlepšit rovnováhu a ohebnost, snížit váhu a redukovat celulitidu, zlepšit oběh a zvýšit hustotu kostí.


Posilování břicha

VacuShape

VacuShape je poměrně nový stroj, který se objevuje čím dál častěji ve fitness centrech. Válcovitý přístroj je založen na faktech, že pro spalování tělo potřebuje pohyb a dostatečné prokrvení problematických oblastí, k němuž dojde díky řízenému podtlaku v kabině, kde jsou vaše bříško a dolní končetiny hermeticky uzavřeny. Spalujete tedy víc a rychleji než při běžných sportech.

Fitness Brno

FITNESS BRNO? Jedině u nás! Wellness mini studio ADRI-SUN Bartolomějská 31, Brno – Žebětín

Comentarios


bottom of page