top of page

Hubnutí pomocí superpotravin

Hubnutí pomocí superpotravin

Superpotraviny jsou „běžné" potraviny, jsou však tak nabité minerály, vitamíny a stopovými prvky, že mají při dlouhodobém užívání nesmírně pozitivní vliv na lidský organismus. Také snižují riziko vzniku některých forem rakoviny, snižují zánět, posilují imunitní systém, zlepšují zrak a dokonce mohou zlepšit naše myšlení. Tyto potraviny jsou zdravé, chutné a dokonce pomáhají při hubnutí! Přečtěte si o těchto superpotravinách, zapojte je do svého každodenního jídelníčku a hubněte pomocí superpotravin!

Oves

Oves je bohatý na vlákninu, tzn. že jedna porce nám udrží pocit sytosti po dlouhou dobu. Půl hrnku ovsa obsahuje 4,6 gramů škrobu a zdravé vlákniny – to podporuje metabolismus a spalování tuků.


Oves

Černá fazole

Šálek černých fazolí skrývá 15 gramů bílkovin, navíc neobsahuje nasycené tuky (ty se nacházejí nejčastěji v červeném mase). Proto je černá fazole vhodná při hubnutí.


Černá fazole

Mandle

Ořechy, madle či oříšky jsou bohaté na zdravé tuky, které pomáhají při hubnutí.


Mandle

Víno

Antioxidant, který se nachází ve víně, zastavuje ukládání tuků. Studie ukázali, že konzumenti vína mají užší pak a břicho než konzumenti piva.


Víno

Grapefruit

Nemusíte měnit nic ve svém jídelníčku, a přesto zhubnete díky grapefruitu. Stačí sníst před každým jídlem polovinu grapefruitu a zhubnete až půl kila za týden. Grapefruit totiž pomáhá snížit hladinu inzulínu v krvi (inzulín je hormon, který ukládá tuky), právě proto zhubnete. Navíc obsahuje až 90% vody, která Vás naplní – tudíž budete jíst méně.


Grapefruit

Brokolice

Brokolice pomáhá při prevenci rakoviny. Navíc obsahuje mnoho vlákniny. Také pomáhá lidem při „léčbě“ nadváhy.


Brokolice

Čočka

V čočce nalezneme vlákninu i bílkoviny. Půl šálku čočky obsahuje 3,4 gramu škrobu a zdravé vlákniny – ty podporují náš metabolismus a spalování tuků.


Čočka

Zelený čaj

Při hubnutí je potřeba naše tělo dostatečně hydratovat. Je známo, že zelený čaj nás hydratuje stejně jako voda a tím nám pomáhá zbavit se přebytečných kalorií. Také antioxidanty, které se v zeleném čaji nacházejí, pomáhají při spalování tuků.


Zelený čaj

Superpotraviny a cvičení

Hubnutí pouze pomocí jídelníčku není jednoduché a našemu tělu může trvat dlouho, než shodí nějaký ten kilogram. Proto je nejlepší začít cvičit. Naše fitness centrum doporučuje zaručené a revoluční stroje Power Plate a VacuShape.

VacuShape

Trénink VACUSHAPE probíhá formou svěží chůze na běžeckém pásu po dobu 30-ti minut, problémové partie se přitom nachází v podtlakové kabině. Konstrukce přístroje je postavena na faktech, že pro spalování tuku je nezbytný podtlak a dostatečné prokrvení oblastí postižených celulitidou. Přístroj slouží k odbourání celulitidy, snížení váhové hmotnosti a k odbourávání tuků v problémových partiích. Cílem přístroje je tvarování postavy, časová nenáročnost, bezpečný a bezobsluhový provoz.

VacuShape účinky

  • cílené spalování tuku problémových partií

  • odstraňování celulitidy

  • aktivace krevního oběhu

  • aktivace lymfatického systému

  • rozvoj aerobních schopností

  • zvýšení sebevědomí

  • časová nenáročnost

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page