Posilovna Brno

Snažíte se zhubnout a potřebujete najít příjemné místo, kam se „uchýlit“? Pak je právě naše studio ADRI-SUN to, co hledáte. Naleznete u nás revoluční hubnoucí technologie.

Nejvíce účinné a nejvíce vyhledávané

Nejvíce účinné stroje na hubnutí jsou VACUSHAPE a POWER PLATE. Tyto stroje Vám pomohou zbavit se zbytečných tuků či celulitidy.

Power Plate

Tento skvělý  přístroj Vám nabízí 250 cvičebních programů, více než tisíc jednotlivých cviků a něco přes milion kombinací. Kombinací vibračního tréninku a zabudovaných vectranových lan pro komplexní posílení celého těla. Ta poskytují širší rozměr tréninku – dají se nastavit v šesti různých stupních intenzity, efektivněji přenáší vibrace a umožňují provádět širší rozsah dynamických cvičení. Cvičení je tak pestré, že už není třeba používat další tréninkové pomůcky.

Velkou výhodou je, že má přístroj i tréninkové programy v délce 10 minut, takže i zaneprázdnění lidé si přijdou na své. Power Plate Vám pravidelně pomůže redukovat váhu, tvarovat postavu, zpevňovat tělo, ale také vás připraví na nadcházející lyžařkou sezónu, či „sezónu plavek“.

I nezávislé studie potvrzují pozitivní vliv cvičení na Power Plate, jak na pohybový aparát a zdraví kostí, tak dokonce i na řadu jiných zdravotních neduhů.

Tento jedinečný přístroj si oblíbila i známá herečka Tereza Kostková. „Od cvičení se neodtrhnete. Virtuální trenér Vás vede, jako byste byli v posilovně, takže máte jistotu, že trénink má smysl a odehrává se přesně podle vašeho přání. Opravdu mohu tento přístroj doporučit. Na desetiminutový trénink si najde čas skutečně každý.“

Dále čtěte:

VacuShape

Crossový trenažer