Posilování břicha

Léto už se pomalu blíží a ty chceš rychle vypracovat bříško do plavek! Kdo by tohle neznal?! Pokud nechceš držet zdlouhavé a často ne moc účinné diety, začni raději cvičit! Cvičení nám pomáhá nejen k vysněné postavě, ale také se díky němu cítíme tak skvěle! Že tě nebaví doma dělat sklapovačky?  Tak neváhej a pospěš do ADRI - SUN! Fitness Brno Adri-Sun je to pravé pro tebe! Čti dál a dozvíš se, co vše u nás najdeš.

  • Power Plate
  • VacuShape
  • Kardiozóna
  • Solárium

Power Plate

Přístroj Power Plate® nabízí trojrozměrnou vibraci, což znamená, že se pohybuje ve všech třech rovinách přesně takovým způsobem, k jakému je uzpůsobeno lidské tělo. Čistým výsledkem je pak neuvěřitelné zlepšení síly a výkonu.

Nezávislé vědecké studie ukazují, že pravidelné cvičení s Power Plate může pomoci posílit a tvarovat svalstvo, zlepšit rovnováhu a ohebnost, snížit váhu a redukovat celulitidu, zlepšit oběh a zvýšit hustotu kostí.

VacuShape

VacuShape je poměrně nový stroj, který se objevuje čím dál častěji ve fitness centrech. Válcovitý přístroj je založen na faktech, že pro spalování tělo potřebuje pohyb a dostatečné prokrvení problematických oblastí, k němuž dojde díky řízenému podtlaku v kabině, kde jsou vaše bříško a dolní končetiny hermeticky uzavřeny. Spalujete tedy víc a rychleji než při běžných sportech.

Fitness Brno

FITNESS BRNO? Jedině u nás! Wellness mini studio ADRI-SUN Bartolomějská 31, Brno – Žebětín