Dárky pro ženy

Chcete své přítelkyni dát opravdu skvělý dárek, ale nic Vás nenapadá? Máme pro Vás skvělý tip! Cvičební stroj Power Plate či Vacu Shape!

PowerPlate

Nový model domácího vibračního posilovacího stroje Power Plate. Tento unikátní stroj díky převratné technologii nahradí celou domácí posilovnu a přinese zcela nový revoluční směr domácího tréninku.

VacuShape

Ve Vacushape se člověk pohybuje slabou intenzitou na chodícím pásu v podtlakové kabině. Problematické partie se při tom nacházejí v podtlaku. To zajistí lepší prokrvení depotních tuků na podbřišku, hýždích a stehnech. Nyní mohou tukové buňky snadněji předávat své tuky, které jsou dopravovány ke svalovým buňkám, neboť tuk se spaluje jen ve svalových buňkách.

Pokud nemáte dostatek financí na jeden z těchto skvělých přístrojů, nezoufejte! Vaši přítelkyni potěší i permanentka do fitka!

Doporučujeme zvýhodněný a efektivnější je balíček deseti vstupů! 10 aplikací VacuShape + kardiozóna ZDARMA činí 1700 Kč. 10 aplikací PowerPlate + masáže na celulitidu činí 1700 Kč. Pokud budete chtít svoji přítelkyni potěšit ještě víc, máme pro Vás balíček 10 Power Plate + 10 VacuShape za 3200 Kč. A pokud Vám to stále nestačí, využijte balíček 20 VacuShape + 20 PowerPlate + kardiozóna zdarma! za neuvěřitelných 5800 Kč. Výsledek se dostaví v podobě ubývajících centimetrů, snížení váhy a pevnější postavy!